E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Motor bez četkica Istosmjerni Motor

42ZW3S serija

42ZW3S serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 42ZW3S SeriesProduct uvod: 42ZW3S serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije co, Ltd je jedan vrh razini Kina 42zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 42zw3s seriju proizvoda uz dobru kvalitetu i cijenu. Dobro došli da kupuju proizvode s nama.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Proizvod naziv: 42ZW3S serija

Proizvod uvod: 42ZW3S serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Broj polova
8
Broj faza
3
Nazivni naponVDC24
Sporije od deklarirane brzineO/MIN200040008000200040008000200040008000200040006000
Kontinuirani štala momentaN.m0.0720.0720.0720.1440.1440.1440,2250,2250,2250,30,30,3
Nazivnim momentomN.m0.0630.0630.0630,1250,1250,1250,190,190,190,250,250,25
Nazivne snageW132652265210439,57915852,5105157.5
Najveći okretni momentN.m0,190,190,190.3750.3750.3750.570.570.570,750,750,75
Trenutni vrhunacA2.75.410.85.310.621.27.2514.529102030
Konstanta momentaNm / A0.0740,0350,020.0740,0350,020.0740,0350,020.0740,0350.028
Natrag E.M.FV/KRPM7.823.662.17.823.662.17.823.662.17.823.663
Inercija rotorag.c㎡242424484848727272969696
Dužina tijelaMm414141616161818181101101101
Raspon naponaVDC12 ~ 48
Raspon brzineO/MIN2000 ~ 8000
TežinaKg0,30,30,30.450.450.450,60,60,60,80,80,8

Hot Tags: 42zw3s serija, Kine, Proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nebitno Motion tehnologija co All rights reserved.

Nebitno Motion tehnologija co