E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA23 Bez četkica Istosmjerni Motor

57ZW3Y serija

57ZW3Y serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 57ZW3Y SeriesProduct uvod: 57ZW3Y serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije co, Ltd je jedan vrh razini Kina 57zw3y serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 57zw3y seriju proizvoda uz dobru kvalitetu i cijenu. Dobro došli da kupuju proizvode s nama.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Proizvod naziv: 57ZW3Y serija

Proizvod uvod: 57ZW3Y serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Broj polova
4
Broj faza
3
Nazivni naponVDC24
Sporije od deklarirane brzineO/MIN2000400060002000400060002000400020004000
Kontinuirani štala momentaN.m0,190,190,190.3840.3840.3840,540,540,720,72
Nazivnim momentomN.m0,160,160,160,320,320,320.450.450,60,6
Nazivne snageW33.567100.56713420194188125251
Najveći okretni momentN.m0,480,480,480,960,960,961.351.351,81,8
Trenutni vrhunacA5,5811.116.711.122.233,315,631,220,841,6
Konstanta momentaNm / A0, 0810,0450.0280, 0810,0450.0280, 0810,0450, 0810,045
Natrag E.M.FV/KRPM8,574.838,574.838,574.88,574.8
Inercija rotorag.c㎡60,560,560,5113113113181.5181.5242242
Dužina tijelaMm5454547474749494114114
Raspon naponaVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Raspon brzineO/MIN2000 ~ 6000
TežinaKg0,50,50,50,750,750,75111. 251. 25
Hot Tags: 57zw3y serija, Kine, Proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nebitno Motion tehnologija co All rights reserved.

Nebitno Motion tehnologija co