E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA31 Motor bez četkica Istosmjerni Motor

80ZW3S serija

80ZW3S serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 80ZW3S SeriesProduct uvod: 80ZW3S serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije co, Ltd je jedan vrh razini Kina 80zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 80zw3s seriju proizvoda uz dobru kvalitetu i cijenu. Dobro došli da kupuju proizvode s nama.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Proizvod naziv: 80ZW3S serija

Proizvod uvod: 80ZW3S serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJediniceJedinice80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Broj polova

8
Broj faza

3
Nazivni naponVDCVDC4848310310
Sporije od deklarirane brzineO/MINO/MIN2500300020002500
Kontinuirani štala momentaN.mN.m1,562.94.24.8
Nazivnim momentomN.mN.m1.32.43.54
Nazivne snageWW3407547331047
Najveći okretni momentN.mN.m3.87.110.512
Trenutni vrhunacAA28,362.89.513.5
Konstanta momentaNm / ANm / A0.1210.0680.0420.121
Natrag E.M.FV/KRPMV/KRPM108,877,565,7
Inercija rotorag.c㎡Kg.c㎡1,051,822,632,97
Dužina tijelaMmMm98122150160
Raspon naponaVDCVDC12 ~ 310
Raspon brzineO/MINO/MIN1000 ~ 3000
TežinaKgKg33.54.14.3
Hot Tags: 80zw3s serija, Kine, Proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nebitno Motion tehnologija co All rights reserved.

Nebitno Motion tehnologija co