E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Motor bez četkica Istosmjerni Motor

86ZW3S serija

86ZW3S serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 86ZW3S SeriesProduct uvod: 86ZW3S serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije co, Ltd je jedan vrh razini Kina 86zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 86zw3s seriju proizvoda uz dobru kvalitetu i cijenu. Dobro došli da kupuju proizvode s nama.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Proizvod naziv: 86ZW3S serija

Proizvod uvod: 86ZW3S serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Broj polova
8
Broj faza
3
Nazivni naponVDC48
Sporije od deklarirane brzineO/MIN10003000100030001000300010003000
Kontinuirani štala momentaN.m0,420,420,840,841,681,682,522.2
Nazivnim momentomN.m0,350,350,70,71.41.42.12.1
Nazivne snageW24.311073220147440220660
Najveći okretni momentN.m1,051,052.12.14.24.26.36.3
Trenutni vrhunacA2.868,65.717.111.434.317.251,5
Konstanta momentaNm / A0.3240,120.3240,120.3240,120.3240,12
Natrag E.M.FV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Inercija rotorag.c㎡0,40,40,80,81.61.62.42.4
Dužina tijelaMm585871719898125125
Raspon naponaVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Raspon brzineO/MIN1000 ~ 3000
TežinaKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s serija, Kine, Proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nebitno Motion tehnologija co All rights reserved.

Nebitno Motion tehnologija co