E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA43 Motor bez četkica Istosmjerni Motor

110ZW3S serija

110ZW3S serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 110ZW3S SeriesProduct uvod: 110ZW3S serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije co, Ltd je jedan vrh razini Kina 110zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 110zw3s seriju proizvoda uz dobru kvalitetu i cijenu. Dobro došli da kupuju proizvode s nama.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Proizvod naziv: 110ZW3S serija

Proizvod uvod: 110ZW3S serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Broj polova
8
Broj faza
3
Nazivni naponVDC310170310170170170170
Sporije od deklarirane brzineO/MIN3000300030002000240020002400
Kontinuirani štala momentaN.m2.22,24.87.1647.168.5928.592
Nazivnim momentomN.m224667.167.16
Nazivne snageW62562512501250150015001800
Najveći okretni momentN.m661217.9117.9121.4821.48
Trenutni vrhunacA814.514,731.537,537,545
Konstanta momentaNm / A0,770,770,770.5950,50.5950,5
Natrag E.M.FV/KRPM80,544,281.5862.9653.153.162.96
Inercija rotorag.c㎡1.91.93.3555.95.9
Dužina tijelaMm125125155185185210210
Raspon naponaVDC48 ~ 310
Raspon brzineO/MIN1000 ~ 3000
TežinaKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s serija, Kine, Proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nebitno Motion tehnologija co All rights reserved.

Nebitno Motion tehnologija co